O mně

Jmenuji se Jitka Salačová, jsem masérka s mnohaletou praxí. Masáže jsou pro mě milující cestou tělesné i duševní regenerace.

 

Vystudovala jsem SOU-Elektrotechnické, moje profesní dráha se ale odklonila jiným směrem. Od dětství jsem měla oslabený imunitní systém, téměř každý měsíc jsem byla léčena antibiotiky, chtěla jsem znát příčinu onemocnění. Zajímala jsem se o možnost, jak zlepšit zdravotní stav.

Postupem času jsem se začala profesionálně věnovat masážím, věřila jsem v tuto tělesnou regeneraci. Intuice mne vedla, jezdila jsem do masérské školy Refit - Praha, kde jsem se naučila různé masážní i alternativní techniky. Postupně jsem metody aplikovala na klientech v lázních, hotelovém provozu, masírováním rodiny a přátel.

V roce 2012 jsem prošla výcvikem seberozvoje, který mi umožnil pochopit, jak určité emoce zablokují energii a naruší tělesné funkce. To mě v souvislosti s čínskou medicínou přivedlo ke knize Pět elementů a vše do sebe zapadlo. 

Další z mých zkušeností s celostním přístupem k lidskému zdraví proběhly v letech 2015 - 2017, kdy jsem absolvovala akupunkturní - meridiánovou školu. V rámci tohoto studia jsem se pod vedením MUDr. Zdeňka Šose naučila čínskou léčebnou  masáž dle Willy Penze. Získala jsem teoretické vědomosti i praktické zkušenosti, jak nalézt příčinu bolestí a zlepšit zdravotní stav skrze diagnostiku pěti elementů. 

Při léčení mi pomáhá přístroj ACU-M, který byl speciálně vytvořen k měření energie meridiánových drah.