Tato metoda aktivuje meridiány, posiluje oslabený(vyčerpaný) stav. Výhodou je dlouhodobé zlepšení tělesného stavu na psychické i fyzické úrovni s omezením léků.
Celotělová - 120 min/980 // Permanentka APM -3aplikace /2400
Máte potřebu prohřát své tělo, nasát energii teplých kamenů?
40 min /350, Celotělová - 90 min /600
Rychlá regenerace svalů krční, hrudní a bederní páteře.
Záda, šíje- 40 min /350, Celotělová- 60 min /530
Tlakové masírování reflexních plošek, působí blahodárně na regeneraci vnitřních orgánů.
30 min /290
Toužíte uvolnit myšlenkový tlak a přitom si vychutnat různé dotyky vlasové a obličejové části?
30 min / 280
Toužíte po rozmazlování vašich smyslů, posílené vůní kvalitních olejů s jemnými masážními doteky celého těla.
60 min / 500
30 min /250

Dárkové poukazy možno zakoupit na adrese Poštovní 8.(poliklinika 1.patro) Jablonec nad Nisou, každé pondělí 14:00 - 17:00.

Čínská meridiánová masáž

APM - akupunkt - masáž dle Willyho Penzela. Má své kořeny v TČM, ale byla vyvinuta v Německu v 50.-60. letech minulého století masérem Willy Penzem, který chtěl pomoci své nemocné ženě. Vypracoval proto technologii účinné, speciální masáže s jednoduchým a funkčním postupem. Z východní teorie převzal především učení o energii s použitím základních pravidel diagnostiky pěti elementů - dřevo, oheň, země, kov, voda v praktickém užití.

Poruchy toku energie, jeho zpomalení a zrychlování, vznik oblastí s přebytkem, nebo nedostatkem energie, nejsou normální situací a odpovídají pojmům poruchy zdraví a nemoci. Nerovnoměrnost proudění působí nejprve psychické změny, dále funkční a orgánové změny. TČM - přičítá vznik nemocí poruše toku energie, kterou rozdělujeme na nedostatek či přebytek energie. 

Nejprve je třeba provést diagnostiku, pomocí přístroje AKU-M, která posoudí energetický stav lidského těla. Využívá zkušenosti čínské medicíny a zároveň se orientuje na metodiku, kterou vypracoval Willy Penze.

Systém ACU-M slouží jako nástroj při posuzování energetického stavu meridiánových drah, byl vytvořen speciálně pro tuto masáž.

Kontraindikace APM: Těžší formy astma bronchiale, záchvatovité stavy (epilepsie), maligní hypertenze, maligní arytmie, všechny nemoci v akutním stádiu i psychózy, zhoubné nádory během nemoci , otravy, závislosti na alkoholu a jiných návykových látkách, přenosné infekční nemoci, roztroušená mozkomíšní skleróza a jiná onemocnění CNS a míchy, AIDS, labilní diabetes mellitus.